Komercijalist za klimatizaciju

odjeli

Opis poslova:

  • Aktivno istraživanje tržišta za određeni  brend
  • Definisanje i realizacija plana aktivnosti i prodajnih ciljeva
  • Koordinacija i nadziranje definisanih prodajnih aktivnosti kod kupaca
  • Planiranje i izvršenje raznih promotivnih aktivnosti- podrška kupcima
  • Vršenje nabavke, planiranje lagera, izrada ponuda na tržištu, praćenje konkurencije i realizacija naplate potraživanja
  • Kontrola troškova i osiguranje povrata ulaganja
  • Odgovornost prema pretpostavljenima

Uslovi (veštine i osobine):

  • VŠS/VSS po mogućnosti mašinske struke sa poznavanjem osnova ekonomije
  • Iskustvo u radu s opremom za klimatizaciju  (minimum 2 godine )
  • Iskustvo u prodaji i radu s ključnim kupcima i projektima
  • Znanje engleskog jezika poželjno
  • Odlično razvijene komunikacijske i pregovaračke veštine
  • Rad na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Veština rada pod pritiskom

Ono što nudimo:

  • Stimulišuća,stabilna i profesionalna radna okolina
  • Mogućnost napredovanja u struci
  • Mesto rada Beograd/Srbija

Svoj CV pošaljite putem imejl-adrese na posao@mbfrigo.rs

x

Ova stranica upotrebljava "kolačiće" kako bi vam osigurala optimalno korisničko iskustvo. Koristimo "kolačiće" za web usluge, analize korištenja, sustave za oglašavanje i analize funkcionalnosti. Bez "kolačića" naše usluge ne bi funkcionirale u potpunosti. Klikom na gumb "DA" prihvaćate pohranjivanje vaših kolačića. Više o kolačićima možete pročitati ovdje.

I agree